Wakacje z tangiem Pszczew 20-26 VIII 2017

 

Kochani!!!obóz letni 2017

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA TANGOWE KOLONIE ;)

 

W terminie 20-26.VIII.2017 organizujemy spotkanie dla miłośników tanga w ośrodku dysponującym szeregiem letnich atrakcji; w tym dostępem do jeziora z własną, piaszczystą plażą (łagodne zejście do wody!), dużym pomostem i… wieloma innym atrakcjami, których nie sposób tu wymienić ;) Najlepiej pozyskać szczegółowe informacje u samego źródła: Ośrodek Karina.

Ale na przyjemności trzeba sobie zapracować, dlatego przygotowaliśmy dla Was cały ogrom tangowej harówki!! A we wspólnym odkrywaniu meandrów tanga wesprze nas nieoceniony duet nauczycielski z Berlina – Rebecca i Michael*.

 

On – 20 lat tangowego doświadczenia, od ponad 10 uczy w wielu miejscach Europy, w tym głównie w najsilniejszych ośrodkach tangowych – Niemczech i Francji.
Praktyk!! Niezmordowany i niestrudzony bywalec najbardziej prestiżowych maratonów, festiwali tanga i jeden z najbardziej pożądanych partnerów na tychże imprezach. Niebywale muzykalny, emocjonalny, doskonale rozumiejący pracę z podłogą i istotę jakości kontaktu.

Ona – władająca ogromną dynamiką, fenomenalna technicznie, posiada niezwykłą łatwość płynnej zmiany stylu tanga. Bawi się muzyką i interakcją z partnerem.
Ma wieloletnie doświadczenie w uczeniu tanga, dzięki czemu doskonale rozumie problemy i bolączki swoich studentów. Jest przyjacielska, miła i uśmiechnięta a jej trzy najbardziej charakterystyczne cechy jako nauczycielki to: cierpliwość, zaangażowanie i klarowność przekazu.
Zobacz jak tańczy.