LETNI WYJAZD TANGOWY 4-10 VII 2016 Książ Wielki

Drodzy!!!

Tym razem prawdziwa petarda!Letni obóz 2016_plakat4
Na czas obozu letniego udało nam się zaprosić wyjątkową parę nauczycieli z Berlina. Zajęcia oprócz nas poprowadzą:

Michael Watson (Francja) & Rebecca Rorick Smith (USA).

On – 20 lat tangowego doświadczenia, od ponad 10 uczy w wielu miejscach Europy, w tym głównie w najsilniejszych ośrodkach tangowych – Niemczech i Francji.
Praktyk!! Niezmordowany i niestrudzony bywalec najbardziej prestiżowych maratonów, festiwali tanga i jeden z najbardziej pożądanych partnerów na tychże imprezach. Niebywale muzykalny, emocjonalny, doskonale rozumiejący pracę z podłogą i istotę jakości kontaktu.

Ona – władająca ogromną dynamiką, fenomenalna technicznie, posiada niezwykłą łatwość płynnej zmiany stylu tanga. Bawi się muzyką i interakcją z partnerem.
Ma wieloletnie doświadczenie w uczeniu tanga, dzięki czemu doskonale rozumie problemy i bolączki swoich studentów. Jest przyjacielska, miła i uśmiechnięta a jej trzy najbardziej charakterystyczne cechy jako nauczycielki to: cierpliwość, zaangażowanie i klarowność przekazu.
Zobacz jak tańczy.

Na tangowy tydzień zapraszamy Was do Książa Wielkiego, który jest świetną bazą wylotową do zwiedzania okolicy. Znacie renesansowy Pałac Mirów? A Szlak Orlich Gniazd? Pałac Mirów tuż pod nosem (i inne zabytki Książa), a Orle Gniazda jakąś godzinkę drogi od hotelu.
Oczywiście zwiedzanie polecamy tylko w przerwach między tangowymi zajęciami, których przygotowaliśmy dla Was całkiem sporo.