Jesienny tango weekend 20-22/11 GŁUCHOŁAZY

Kochani!!!

Kiedy? – 20-22/11/2020.
Gdzie? Hotel Aspen, Głuchołazy.
Co? – 4 lekcje, 4,5h praktyk z nauczycielem, 2 milongi, 2 gimnastyki poranne, 2 noclegi, 2 śniadania.
Za ile? – 650 zł od osoby.

W zależności od liczby chętnych, zapewniamy następujące limity osób:
– w trakcie lekcji 90 minutowej – maksymalnie 16 par.
– w trakcie lekcji 75 minutowej – maksymalnie 14 par.

Zgłoszenia:
joanna_jablonska@op.pl
660 715 166

Po otrzymaniu potwierdzenia zapisu, prosimy o wpłatę zadatku w wysokości 200 zł od osoby na konto:
Joanna Jabłońska
21 1090 2516 0000 0001 2059 8196
W tytule: Jesienny tango weekend.

Serdecznie zapraszamy!!
Joanna&Piotr

—————————————-
Na naszych wyjazdach dokładamy wszelkich starań, by zminimalizować ryzyko związane z zarażeniem wirusem COVID-19. Oto, co robimy w tej kwestii:
1. Aby umożliwić uczestnikom zachowanie dystansu, organizujemy nasze wyjazdy w dwóch ośrodkach dysponujących ogromną salą. Każda z nich ma powierzchnię mierzącą około 350 m kw. i jest w stanie swobodnie pomieścić do 200 osób. Na naszych wyjazdach nie będzie więcej uczestników niż jedna czwarta tej liczby, a zajęcia będą się odbywać w grupach do 16 par. Na każdą parę, włączając w to nauczycieli przypadnie około 20 m kw. powierzchni, co w z naddatkiem spełnia aktualne zalecenia Rządowej Agencji Badań Medycznych: „Zachowaj bezpieczną odległość (1–1,5 m) od osoby, która kaszle, kicha lub ma gorączkę.”
(https://abm.gov.pl/…/251,Koronawirus-informacje-i…).
2. Przy wejściu na salę zapewniamy dostęp do termometru i środka dezynfekującego. Od wszystkich uczestników oczekujemy pomiaru temperatury i dezynfekcji rąk przed każdorazowym wejściem na salę oraz pozostania w izolacji i niezwłoczny kontakt z nami w razie złego samopoczucia. Najczęściej występujące objawy zakażenia koronawirusem to: kaszel, duszności, temperatura ciała powyżej 38 0C, ból mięśni.
(https://www.nfz.gov.pl/…/infolinia-nfz-najczesciej…).
3. Na zajęciach nie wymagamy zmian w parach.
4. Wprowadzamy trzy-utworową tandę podczas milongi, w celu skrócenia czasu przebywania z osobą niebędącą naszym partnerem do maksymalnie 10 minut.
Definicję bliskiego kontaktu podajemy za stroną rządową: „Co to znaczy, że ktoś miał bliski kontakt z osobą zakażoną koronawirusem: pozostawał w bezpośrednim kontakcie z osobą chorą lub w kontakcie w odległości mniejszej niż dwa metry przez ponad 15 minut; prowadził przez dłuższy czas rozmowę twarzą w twarz z osobą mającą objawy choroby”.
(https://www.gov.pl/web/koronawirus/porady).
5. Impreza będzie miała charakter prywatny – milongi i praktyki są zamknięte dla osób spoza grupy warsztatowej.
Podsumowując, kilkurazowe mierzenie temperatury ciała w ciągu doby oraz obserwacja wystąpienia jasno określonych najczęściej występujących objawów, pozwolą nam błyskawicznie reagować odizolowaniem osoby z podejrzeniem COVIDu.
Pamiętajmy bowiem, że: „Osoby przechodzące zakażenie bezobjawowo mogą zarażać innych, tylko dzieje się to w zdecydowanie mniejszym stopniu, niż w przypadku pacjentów z objawami” (Prof. Krzysztof Simon, kierownik Kliniki Chorób Zakaźnych i Hepatologii Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu, za https://www.rp.pl/…/200619540-Prof-Simon-Osoby…).
Natomiast zagwarantowanie dużej powierzchni tanecznej oraz zminimalizowanie kontaktu między uczestnikami pozwalają nam przypuszczać, że możliwość zarażenia się podczas tego typu wyjazdu jest bardzo niska.
Na koniec przypominamy jeszcze, że koronawirusem nie zarazimy się:
– przez jedzenie (drogą pokarmową);
– przez kontakt z krwią;
– korzystając z toalet publicznych (przy zastosowaniu elementarnych zasad higieny);
– przebywając w klimatyzowanych pomieszczeniach.
(https://www.pacjent.gov.pl).